• Súťaž Halloweenske Masky

• ni tento rok sme nezabudli symbolicky osláviť Halloween, ktorý sa v našom okolí stáva čoraz populárnejším.

27. októbra sa všetci žiaci v maskách zišli v aule školy, aby nám predstavili svoje zaujímavé, kreatívne či strašidelné kostýmy, s ktorými sa zároveň zapojili do súťaže o najstrašidelnejšiu, najkreatívnejšiu a najprepracovanejšiu masku.

Školský parlament ocenil týchto žiakov:

Najstrašidelnejšia maska:Patrik Očkaik, Alexandra Halaszova a Bianka Macková

Najkreatívnejšia maska:Dominika Bányászová a Alexandra Molčíková, Kiara Molnárová, Nina Skupeňová, Natália Dávidová

Najprepracovanejšia maska: Nina Kiselyová, Emma Balážová, Diana Lehocká, Nela Hutniková, Nina Matejová, Michaela Grešková, Sabinka Jakobejová, Elly Miháliková, Viktórie Otčenášová, Emma Adriana Stiglitz, Tamara Sabadošová, Sophia Hutniková, Simona Hlaváčová

• Volejbal žiakov SŠ

• Naši žiaci sa dňa 27.10.2023 zúčastnili Okresného kola vo volejbale žiakov SŠ.V priestoroch telocvične OA odohrali tri zápasy.Súpera zo SZŠ a SOŠ technickej prekonali v obidvoch zápasoch, kde predviedli bojovného ducha, avšak študentov z OA sa našim chlapcom nepodarilo poraziť aj keď predvádzali naozaj vydarené akcie. Naši študenti tak nakoniec obsadili 2.miesto na okresnom kole.

Za reprezentáciu im veľmi pekne ďakujeme a držíme palce do ďaľších zápasov.