• ITIC pre učiteľov

• Vážený pedagóg,

aktuálne je v predaji prolongačná známka na Váš preukaz ITIC.

ITIC klasik 13,00€

Známkou získate platnosť preukazu do 31.12.2025.

Prečo si objednávať známku už teraz? Pretože len v tomto období doručujeme známky na Vašu školu zdarma. Teraz môžete zájsť za pracovníkom školy, ktorý má na starosti preukazy a známky a známku si u neho jednoducho kúpiť.

Ak sa rozhodnete predĺžiť si platnosť preukazu až v novembri či decembri, budete to už musieť urobiť cez náš e-shop a zaplatiť 3 € za doručenie kuriérom.

Ak ešte nemáte preukaz ITIC, môžete si ho taktiež objednať na sekretariáte školy u hospodárky.

P.S. Poznáte Yoxo paušál pre držiteľov preukazu ITIC? V súčasnosti je
          to najvýhodnejší paušál svojho druhu na trhu. S platným preukazom ITIC

Ste učiteľ, pedagogický pracovník a máte platný preukaz ITIC?

Potom si Yoxo paušál od Orangeu môžete bez problémov aktivovať!

Nemáte platný preukaz ITIC? Kúpte si ho tu.

Neobmedzené volania,
          SMS/MMS v EÚ

Volania v rámci SR a roamingové hovory v rámci EÚ sú v cene paušálu. Medzinarodné volania zo SR do EÚ sú spoplatnené 0,03 €/min.

50 GB dát

Potrebujete využívať mobilné dáta? Pre tieto prípady máte k dispozícii 30 GB dát. Nespotrebované dáta sa vám prenesú do ďalšieho mesiaca.

Yoxo Market

Ak miniete dáta, na Yoxo Markete si môžete dokúpiť ďalšie alebo predať tie, ktoré ušetríte.

Bonus na telefón

Vyberte si nový mobil a využite bonus na nový telefón 10€. Ešte viac info o tomto paušáli 😉

Ako to funguje?

• Sekretariát školy: 058/7324503