Navigácia

Zoznamy žiakov › Zoznam všetkých žiakov

Trieda  Meno Priezvisko
I.BCyntia Adamcová
sekundaBianka Almášiová
I.BMichal Andrašovský
I.AKristína Balážová
I.AEster Banďošová
II.AKatarína Bánesová
sekundaTomáš Barci
sekundaRastislav Bartoš
II.APetra Bendiková
prímaMichal Benedikty
I.ALucia Berczeliová
V.OAMarek Bernáth
III.AIzabela Bernáthová
II.ABarbora Biliková
I.AAndrea Bobríková
I.BPatrik Bodnárik
II.DKlaudia Bodnárová
III.AFilip Borčík
kvartaAlexandra Brezinová
V.OAKarol Breznay
II.AFilip Breznen
II.ADaniela Burčáková
II.AJozef Burkuš
V.OAJaroslav Bystren
VII.OAAdriána Bystrenová
terciaJana Natália Celušňáková
III.DLászló Csákó
V.OASandra Cseresznyésová
II.DGabriel Csík
I.BDávid Csikai
II.DCsilla Csobády
terciaAurélia Csutorová
II.ADominika Cuľbová
VII.OAErich Černaj
I.BAnna Černická
III.AMaximilián Černický
II.APatrícia Čiefová
VII.OABibiána Čornaničová
III.DRobert Darvaš
prímaMarcela Darvašová
kvartaAlexander Dekan
III.AJakub Doboš
II.ADaniel Simon Dobrota
III.ARebeka Domiková
terciaLadislav Dono
II.APetra Dovalovská
VII.OAMaroš Dovec
II.APatrik Duck
V.OARudolf Dulik
I.BDominik Dusza
I.APetra Džačárová
prímaDžesika Džubáková
V.OAMichaela Džubáková
III.ATomáš Elexa
V.OAFlóra Emödi
II.ATomáš Emödi
VII.OAMonika Erdélyiová
kvartaNatália Fafráková
III.DKristian Fehérek
III.ASimona Ferencová
VII.OAMonika Flochová
II.AMichaela Forgáčová
V.OARonald Frankovič
III.AAdriana Freivoltová
sekundaAdam Fusek
prímaViktória Gallová
prímaPatrik Garcarz
VII.OASara Gattellaro
III.ANikoleta Gazdíková
V.OAJessica Gebeová
I.ABianka Gecelovská
III.DGabriel Gecs
sekundaĽubomíra Gonová
VII.OAMartina Grančáková
prímaSoňa Guľášová
sekundaJakub Hajdúk
I.AVeronika Hanisková
kvartaVanda Hanuštiaková
V.OAMartin Harhovský
V.OAChristián Hedmeg
III.ALaura Hegedüsová
VII.OAMarek Helczman
I.AMelánia Helmeczyová
III.APetra Henriczyová
kvartaAlexandra Hetesiová
V.OAJozef Hölcz
kvartaMartin Hölcz
VII.OATerézia Homindová
I.BMartina Honetzyová
I.DAlexandra Horváthová
II.AMichaela Horváthová
I.DÁdám Hranyó
I.BSára Hrivnáková
III.ALucia Hroncová
III.AViktória Hudáková
II.DRéka Icsóová
III.DZuzana Jakabová
VII.OABianka Jakešová
sekundaJán Jančík
III.DTomáš Jánoši
terciaNoémi Jánošiová
I.ADiana Jergová
VII.OARenáta Jesenská
II.ABoleslava Kačeňáková
VII.OABarbora Kakalejčíková
kvartaAdam Kalina
prímaPatrik Kaššai
V.OASabina Kentošová
III.AJana Kerekešová
I.BAntónia Kissová
I.DVirág Kissová
III.DKlaudia Klárik
II.ADiana Klimonová
I.AJakub Klobušník
I.ARichard Kolesár
VII.OAAdriána Korimová
II.DDominik Körtvély
I.DSebastián Kovács
V.OARoman Kováč
III.ALaura Kováčová
VII.OAAnna Kozmová
II.AMichaela Kozoňová
kvartaBarbora Krasnovská
II.ANatália Krišťáková
II.ASilvia Krišťáková
II.ATomáš Kuchta
kvartaBianka Kuchtová
I.ADaniela Kúnová
prímaJaroslav Kupec
III.ABianka Kurianová
I.DRené Kustván
III.AMartin Vladislav Laciak
I.BDominika Lacková
prímaLenka Lacková
sekundaDenisa Lakomiová
II.ANatália Lakomiová
I.ALucia Lenártová
sekundaMatúš Leng
II.DEmese Lengyelová
I.BCelestína Leštáková
I.BIvan Liptáčik
terciaGréta Lörinczová
I.BKatarína Lőrinczová
III.AAdriana Lukáčová
VII.OAIvana Lukáčová
II.DErik Mackovják
I.ARastislav Makovník
terciaVojtech Makši
VII.OAPeter Maník
III.DDávid Máté
III.DSoňa Mátéová
kvartaJozef Matis
III.ADalibor Mattoš
terciaFilip Maxin
terciaPeter Mihalík
VII.OABarbora Mihóková
I.BBianka Miklošová
V.OAJán Mlynárik
III.DKristián Molnár
III.DKlaudia Molnárová
I.AVeronika Motúzová
III.DTunde Nagyová
VII.OADaniel Naňo
II.ANatália Nemčková
I.BMichal Novák
I.BMichal Ondrej
V.OAŠtefan Ondrej
III.AStella Ondrejčiková
terciaTerézia Ondrejčíková
terciaSilvia Oravcová
VII.OAVeronika Oravcová
II.APatrik Oravec
I.ATomáš Oravecz
II.ABrigita Örvösová
I.BBianka Pástorová
sekundaDaniela Pástorová
III.DPatrik Perháč
I.ALukáš Petro
VII.OANikolas Petrovský
I.BMartina Pipolyová
VII.OASarah Mária Pisarčíková
I.AJanka Podhorská
I.BPeter Poliačik
I.AStella Poulová
I.BMartin Puškáš
II.APatrik Puškáš
V.OATimea Puškášová
III.ADenis Radótzy
III.DNikoleta Rákayová
I.AAdriána Rusnáková
kvartaBarbora Sáreníková
I.ADiana Seresová
I.AKlaudia Simanová
terciaEva Sklenárová
VII.OALenka Sklenárová
prímaDaniel Šimon Soldán
kvartaMartina Spišáková
II.DRenáta Spišáková
terciaRafael Stacho
VII.OANoémi Stachová
II.AMatej Straka
II.AViera Strišovská
I.BViktória Sústriková
VII.OARóbert Szabados
kvartaSebastián Szabó
prímaTomáš Szabó
II.DGabriela Szabóová
terciaJakub Szakal
III.DViktória Szántóová
I.BDominik Šafár
II.AIzabela Šafáriková
III.DIldikó Šerešová
terciaAurel Ševčovič
I.AKarolina Šikúrová
II.AFrantiška Šimková
VII.OAKornélia Šimková
kvartaLea Šimonová
I.ADušan Škorňa
III.AMichaela Šmelková
V.OARichard Šofranko
III.ADaniel Šoltés
I.BSofia Šoltésová
sekundaDušan Šurina
II.DNikoleta Tiszová
VII.OATomáš Tkáčik
kvartaSilvia Tkáčová
II.AMatúš Tomajko
I.AJaroslava Tomášiková
prímaVeronika Tomášiková
III.AJakub Tomes
prímaLívia Tomiová
kvartaJán Tomko
sekundaVladimír Tomko
III.AAdrián Tóth
kvartaNatália Tóthová
kvartaVivien Tóthová
II.ATomáš Tutko
I.DAndrás Márk Ulbrik
VII.OAJán Matúš Urbančík
prímaPaula Urbanová
I.ATamás Varga
II.DGeorgina Henrieta Vargová
terciaViktória Veresová
III.APeter Vešelíny
I.BSimona Vešelínyiová
I.BJán Villim
I.ANorbert Vozár
terciaPatrik Zagiba
III.DTamás Zagiba
III.AĽuboš Zauška
V.OAViktória Zeťáková
II.AVeronika Znaková
I.DHenrieta Žemličková
III.DCyntia Žigraiová

© aScAgenda 2015.0.920 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 18.05.2015